Търсене в сайта
Форма за вход
  1.  
  2. забравена парола?


KeLine

Системите KELine® са разработени, произведени и изпитани в съответствие с международните, европейските и американските стандарти за структурно окабеляване. KELine е разработена от експерти от областта на кабелните системи. Експертият опит в областта на високоскоростното предаване на цифрови сигнали се разпространява в дистрибуторската мрежа KRUGEL EXIM повече от 20 години.

Повече информация за производителя може да научите на www.keline.com

  • 601120-OM3LCD NEW Modulo45 вложка с включени 2 x LC Duplex OM3 adapter, за монтаж в розетка, к  
  • 601120-OM2SC NEW Modulo45 вложка с включени 2 x SC Simplex OM2 adapter, за монтаж в розетка,  
  • 601120-OM2LCD NEW Modulo45 вложка с включени 2 x LC Duplex OM2 adapter, за монтаж в розетка, к  
  • KE-SC-MM-LG NEW SC-SC Simplex керамичен адаптер, OM5  
  • KE-SCD-MM SC-SC Duplex керамичен адаптер, OM2, OM1  
  • KE-SCD-MM-LG NEW SC-SC Duplex керамичен адаптер, OM5  
  • KE-LC-MM-LG NEW LC-LC Duplex керамичен адаптер, OM5  
  • KE-LCD-MM-LG NEW LC-LC Quad керамичен адаптер, OM5  
  • PIGOM5-SC-020 NEW 2м SC пигтейл, OМ5 50/125 μm  
  • PIGOM5-LC-020 NEW LC пигтейл, OМ5 50/125 μm 2м  
  • P09S-SCSC-500 NEW 50м SC-SC Simplex оптична пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)  
  • P09S-SCSC-1500 NEW 150м SC-SC Simplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)